Pęcherzyk bez zarodka a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, ostatnią miesiączke miałam 6.01.2014 na usg 27.02 było widać pecherzyk 10 mm, alebez zarodka :( czy jest szansa, że zarodek się jeszcze pojawi? Czy to możliwe, że to dopiero5 tydzień ciąży?niewiem co robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie jest jeszcze szansa, że zarodek się pojawi. Póki co proszę być dobrej myśli i zgłosić się na badanie kontrolne zgodnie z zaleceniem specjalisty ginekologa.