Opóźnienie miesiączki, plamienie a ryzyko ciąży

Witam. Robilam juz okolo trzech testiw ciazowych jeden kilka dni po stosunku drugi tydzien po miesiaczce ktora spozjila sie 10dni a trzeci tetaz. Od stosunku mialam dwa razy okres raz spozniony a drugi trwal dwa dni krwawienie trzrci plamienie. Ciagle bulgota mi w brzuchu mam wzdecia i czasem biegunke. Czesciej sie poce i jestem zmeczona. Boli mnie brzuch w okolicy pepka i jest na dole zaokraglonu. Czy mozliwe ze jest to ciaza

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża jest raczej mało prawdopodobna. Konieczna wizyta u ginekologa.