Wzdęty i lekko twardy brzuch po stosunku a możliwość ciąży

Ostatni raz spalismy ze Soba 11go listopada, dwa dni po koncu miesiaczki , po tym moj okres spoznil sie tydzien , jak juz sie pojawil trwal krucej niz zwykle , przez kolejne dwa miesiace znow trwal tylko trzy dni . Moj brzuch jest twardy i wzdety . Czy mozliwe jest to , z jestem w ciazy ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, mało prawdopodobne jednakże zalecam wykonanie badania testem ciążowym i ewentualna wizyte u lekarza ginekologa. Pozdrawiam