Opóźnienie mowy, brak reakcji na imię, brak pokazywania przedmiotów u 19-miesiecznego dziecka

Dziecko W wieku 4 tygodni Chorowalo NA posocznice Gronkowcowa, Zdjagnozowano WNM i ZOKN ma GOTyCKIE podniebienieI wg pediatry Zbyt Wolno Rosnie, ma poszerzony wymiar Klatki Piersiowej I poglebiona Lordoze Ledzwiowa odgieciowe Ustawienie Glowy. teraz MA 19 miesiecy Mowi Jedynie Tata Ale Bez Zrozumienia Nie wskazuje Czesci Ciala Nie nasladuje Gestow Niereaguje Na Imie i ZEBY cos Podal Musi To byc Pokazane Gest dm I powtorzone Kilkakrotnie Wstanie Euforii Gryzie Bije Ciagnie ZA wlosy Niereaguje Na zakazy ANI na BOL w Zlosci Uderza Glowa O podloge co Moze Dolegac Dziecku

Witam,
warto byłoby skonsultować się osobiście także z psychologiem dziecięcym, który pomógłby postawić diagnozę oraz znaleźć sposób na radzenie sobie z problemami. Pozdrawiam.