Opóźnienie okresu i dwie kreski na teście ciążowym a ocena ciąży przez lekarza

Witam Was kochani cieplutko. Mam pytanie i wielka prosbe o porade i pomoc. Prawie tydz czasu spoznia mi sie okresik zrobilam test plytkowy i odrazu wyszly mocne dwie kreseczki. Dzisiaj poszlam do ginekologa zbadal zrobil usg i stwierdzil ze nie widzi ciazy ..dodam ze ostatnia miesiaczke mialam 11.12.16 dzis jest 16.01.17 . Wyslal mnie na badania i na cito zrobiono mi beta HCG ktory wyszedl 939,000 wrocilam do gina a on do mnie ze potwierdza ciaze znowu zbadal i powtorzyl ze nie widac.

Witaminy w ciąży

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wykonać kontrolę bhcg za 2-3 dni od pierwszego wyniku i ponowna ocenę w usg. Bhcg może być także podwyższone np przy torbieli jajnika, ginekolog nic nie mówił na ten temat?
Pozdrawiam