W którym czasie jest najbardziej prawdopodobne, że zaszłam w ciążę?

Miesiaczke mialam jak dobrze pamietam 17.04.2017 stosunek bez zabezpieczenia odbyl sie 23.04.2017 z bylym partnerem (dzien po miesiączce) i 30.04.2017 z obecnym chlopakiem . W ktorym czasie jest najbardziej prawdopodobne że zaszlam w ciaze? Do ginekologa poszlam 28.06.2017 i zrobil mi wymaz, na badaniu cytopatologicznym wyszedl 9 tydzien ciazy . Material otrzymano :04.07.2017 rozpoznanie wyslano 07.07.2017 A na usg ktory robilam w dzien ktorym poszlam do ginekologa wyszedl wiek ciazy 9 tygodni i 6 dni , ktory partner najprawdopodobniej jest ojcem dziecka? Dodam jezzcze że termin mam na 21 stycznia z usg robionym w grudniu

Lek. Tomasz Budlewski

Aby roztrzygną. Kto jest ojcem nalezy wykonać badania genetyczne , bardziej wydaje się ze ze stosunku 30.04 aczkolwiek nie da się wykluczyć z dnia po miesiączce