Opóźnienie okresu po leczeniu zapalenia jajników

Witam Mam 18 lat, miesiączka spóźnia mi się już 3 tydzień. Ostatni raz współżyłam w czerwcu. Ciąże wykluczam. Pod koniec sierpnia byłam na wizycie u ginekologa i wyszło ze mam zapalenie jajników. Zażywałam zapisane leki niestety nie pamietam ich nazwy. Czym moze byc spowodowane takie opóźnienie?

Witam
Przyczyn spóźniającej się miesiączki może być wiele.
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego.
Aby ustalić przyczynę opóźnienia miesiączki. należy skonsultować
się z lekarzem ginekologiem.
Pozdrawiam serdecznie