Dlaczego mimo tego, że nie karmię piersią i nie jestem w ciąży, nie mam okresu?

Witam. Urodziłam dziecko 31.07 czas połogu przebiegł normalnie i zaraz po nim dostałam okres. Po okresie miałam zamrażaną nadżerkę, trochę po niej krwawiłam. Normalny okres dostałam 17.10. A teraz nie dostałam. Mimo tego, że współżyłam z zabezpieczeniem zrobiłam tydzień temu dwa testy ciążowe które wyszły negatywnie. Dlaczego mimo tego, że nie karmię piersią i nie jestem w ciąży nie mam okresu?

Witam
Przyczyn spóźniającej się miesiączki może być wiele.
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego.
Aby ustalić przyczynę opóźnienia miesiączki. należy skonsultować
się z lekarzem ginekologiem.
Pozdrawiam serdecznie