Krwawienie po stosunku podczas karmienia piersią

Witam, 3 tyg temu miałam zamrażaną nadżerkę a wczoraj współżyłam z mężem po czym dostałam dziś krwawienia tak jak bym miała okres i boli mnie w podbrzuszu tylko ze do tej pory go nie mialam bo karmię 7- miesieczne dziecko piersią mniej co prawda niz jak zaraz po urodzeniu. Proszę o pomoc czy takie moga byc objawy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, moze to byc już krwawienie miesięczne. Zalecałbym jednak dla pewności wizyte u lekarza ginekologa. Pozdrawiam