Krwawienie w okresie karmienia piersią - czy to miesiączka?

Jestem 8 tygodni po porodzie. Ostatnio uprawialiśmy z mężem seks. Za pierwszym razem wszystko było ok, żadnego bólu itd. Za drugim razem pojawiło się krwawienie, ale stosunek nie był bolesny. Krwawienie jest podobne do początku miesiączki, ale ja odciągam regularnie pokarm. Czy mogło dojść do jakiegoś uszkodzenia wewnątrz? Czy wtedy czułabym ból? Czy to zbieg okoliczności i dostałam okres mimo karmienia piersią? Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie,
Podczas karmienia piersią może pojawić się miesiączka. Zatem krwawienie, które się u Pani pojawiło najprawdopodobniej jest okresem. Tym bardziej, że nie towarzyszą mu inne dolegliwości jak np. dolegliwości bólowe podbrzusza, wydzielina nie ma nieprzyjemnego zapachu. Proszę pamiętać, że skoro jeszcze karmi Pani piersią to cykle mogą być nieregularne.
Pozdrawiam