Czy to pierwsza miesiączka po porodzie, chociaż karmię piersią?

Witam!
Jestem 3 miesiące po porodzie i karmię piersią. Od około 5 tygodni mam założoną spiralę i co jakiś czas mam plamienia lub krwawienia, które nie są zbyt obfite. Jednak wczoraj (1.08) zaczęłam krwawić dość obficie jak przy normalnej miesiączce. Lekko pobolewa mnie brzuch i bolą plecy. Dodam jeszcze, że przez tydzień karmiłam dość nieregularnie (dokarmiałam dziecko butelką) teraz karmię znowu wyłącznie piersią.
Czy to możliwe, że krwawienie, które mam to zwykła miesiączka?

Witam serdecznie!

Laktacja zasadniczo hamuje owulację i nie powoduje krwawień miesięcznych. Jeżeli w ostatnim czasie karmiła Pani nieregularnie istnieje prawdopodobieństwo, iż doszło do odblokowania owulacji, a krwawienie jest pierwszą miesiączką po porodzie.

Ze względu na założoną niedawno spiralę radziłabym jednak udać się na wizytę kontrolną, podczas której lekarz wykluczy nieprawidłowy charakter krwawienia.

Pozdrawiam