Odstawienie 17-miesięcznego dziecka od karmienia piersią

Witam. Mam 17 miesięczne dziecko które dalej jest karmione piersią. Mój pediatra kazał mi już go odstawić a ja mam wrażenie że im moje dziecko jest starsze tym częściej budzi się w nocy żeby jeść cyca. Proszę o pomoc.

Witam. Nie ma co prawda górne granicy wieku do której należy karmić dziecko piersią, jednak 17-miesięczne dziecko z całą pewnością można już bezpiecznie odstawić bez szkody dla jegi zdrowia. Proszę spróbować zastąpić nocne karmienie piersią butelką.