Przesypianie nocnego karmienia u 6-tygodniowego dziecka

Witam mam 6 tygodniową córeczkę, karmię piersią mała przybiera tygodniowo ok. 200 - 250g. Od dwóch nocy nie mogę jej w ogóle dobudzić, sama nie wstaje na karmienie. O 19 godz jest kąpiel potem cyca i koniec. O 23 ją budzę to trochę possie, o godz 2 już jej nie mogę dobudzić. Nie ma temperatury, wygląda na zdrową. Co to może być? Czy są takie dzieci, które nie domagają się jeść? Nawet w dzień czasem muszę pilnować pory karmienia i ją budzić.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dziecko prawidłowo przybiera na wadze, nie ma potrzeby budzić dziecka w czasie godzin nocnych. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą.