Krwawienie 10 tygodni po porodzie

jestem 10 tyg po porodzie.. wczoraj zauważyłam krwawienie..boli mnie troszkę podbrzusze, czy to możliwe ze mam już miesiączkę? 3 tyg temu byłam na wizycie u mojego ginekologa , powiedział ze wszystko jest w porządku.dodam ze karmię piersią.Z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Tak, bardzo możliwe, że krwawienie które wystąpiło jest już krwawieniem miesięcznym.
Jeśli nie będzie się ono przedłużać, nie ma powodów do niepokoju.
Należy pamiętać, że karminie piersią nie zabezpiecza przed ciążą.