Krwawienie z pochwy 5. tygodni po porodzie

Jestem 5 tygodni po porodzie. Krwawienie z pochwy kilka dni temu prawie ustalo (delikatne plamienia). 2-3 dni temu krwawienie wróciło- jest tak obfite jak podczas okresu. Dziecko karmie piersią. Czy możliwe, ze to juz okres?

Witam. Nie można wykluczyć, że jest to krwawienie miesięczne. Bardziej prawdopodobne jest jednak, że wynika ono z wahań poziomu hormonów.

Szanowna Pani!

Jest taka możliwość, że pomimo karmienia piersią już powróciła miesiączka.Proszę poobserwować, jezeli krwawienie skończy się tak jak typowa Pani miesiączka , to wszystko ok.Dalsze miesiączki przy karmieniu mogą być regularne, ale również mogą być nieregularne.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka