Skąd tak silne krwawienie pod koniec połogu?

Jestem już 7 tydzień po porodzie, właśnie kończył mi się okres połogu i wszystko przebiegało ok, ale nagle zaczęłam krwawić na nowo, dosyć obficie.
Tydzień temu byłam u ginekologa na pierwszej wizycie, okazało się, że mam infekcję i pani przepisała mi globulki dopochwowe. Nie wiem co mam myśleć, czy to miesiączka albo globulki są za silne? Z tego co wiem to mieszaczka nie występuje tak szybko w czasie karmienia piersią, a ja właśnie karmię piersią.

Dzień dobry!
Zakażenie ani leki przeciwzapalne nie mają wpływu na czas wystąpienia krwawienia. W trakcie karmienia większość kobiet nie miesiączkuje, u pozostałych krwawienia mogą być nieregularne lub regularne. Dlatego nie ma powodu do niepokoju.
Proszę odstawić leki dopochwowe na czas krwawienia i kontynuować po zakończeniu miesiączki.
Z poważaniem