Stosowanie minipigułḱi po porodzie i krwawienie ze skrzepami

Jestem prawie dwa miesiace po porodzie naturalnym, szybkim i bolesnym. Moja ginekolog przepisala mi mini pigolke bo karmie piersia, dwa dni temu dostalam krwawienia ze skrzepami nawet do 3cm. Czy to normalne czy mam sie zglosic do ginekologa?? I czasem sie zdaza ze boli mnie brzuch.... Pomocy!!!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przy rozpoczynaniu stosowania antykoncepcji może dochodzić do dodatkowych krwawień czy bólu podbrzusza. W przypadku nasilonych dolegliwości proszę udać się do lekarza.

Szanowna Pani!

Wydaje mi się ,że bez badania ginekologicznego niewiele da się zrobić!Trzeba Panią zbadać, żeby sensownie Pani pomóc.

Z poważaniem
katarzyna Lewicka