Opryszczka nad okiem i na narządach płciowych

Witam serdecznie,cztery lata temu wyskoczylo mi cos nad okiem okazalo sie ze to wirus opryszczki,po jakins czasie zauważylam to samo na narządach płuciowych,nad okem pojawia mi sie to bardzo rzadko a w miejscu intymnym bardzo czesto nawet co 2-3 tygodnie i to mnie martwi,nie jest to bardzo dokuczliwe tylko na poczatku swędzi.Ostatnio bralam Hevarin w tab.gdy tylko poczulam ze zaczyna sie cos dziac i pomoglo ale po przestaniu leku znowu dostalam opryszki wlasnie w miejcu intymnym dlaczego?

Aleksander Ropielewski

Warto skonsultować się z immunologiem klinicznym lub poradnia zaburzeń odporności, ponieważ nawracajace zakażenia opryszczka sa często objawem niedoborów odporności.