Optokineza z obniżonym współczynnikiem nadążania w stronę prawą

Witam , miałam robione badanie błędnika i dostałam opis proszę o poradę Nie stwierdzono oczopląsu samoistnego ani położeniowego. W próbie położeniowej przy manewrze dla strony lewej subtelny poziomoobrotowy oczopląs w stronę lewą . Testy okoruchowe prawidłowe. Optokineza z obniżonym współczynnikiem nadążania w stronę prawą. Badanie bez próby kalorycznej.

Proszę z wynikiem badania udać się do lekarza. Wynik każdego badania interpretuje się w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.