Co oznaczają bóle głowy i zawroty u 33-latki?

Bol głowy, zawroty, błędnik... Mam pytanie dotyczące położeniowych zawrotów głowy. Trawją one od czerwca. Rozpoczęło sie od malych zawrotow glowy oraz uczucia plynu w uchu. Mialam robione badanie vng: i wykazalo w próbie dix hallpikea - w połozeniu na stronę lewą oczopląs pionowy. Ovxoplas optokinetyczny nieprawidlowy, proby kaloryczne błednikow - obustronnie pobudliwosc blednikow symetryczna. Doagnozna polozeniowe zawroty glowy zaburzrnia optokinezy. Czy jest to wirus blednika? Kiedy mi to minie? Robili mi 2 razymanewyr Epley. Zawroty sa nadal kiedy unosze glowe lub na boki zwracan glowe. Liczac zawrot trwa 5 sekund. Miesnie karku mam caly czas napiete. Robilam badania mr glowy wszystko oki - tylko wzmianka częsciowo puste siodlo tureckie. Psycholog twierdzize to nie jest nerwica ani depresja, fizjoterapeuta ze nie jest to kregoslup szyjny. Krew oki, tylko leulocyty podwyzszone 14,2. Bralam flunarizine, cynaryzyne, bateserc nie pomogly za bardzo. W jamie ustnej obok migdalkow pojawiaja mi sie 2 krostki biale. Lekarz twierdzi ze mize to byc wirusowe zapalenie blednika i mozejeszcze potrwac. Nalezy lezec i czekac. Co moge jeszcze zrobic? Jak dlugo moze to jeszcze trwac. Pozdrawiam.

Jedyne co mogę napisać, to to, że musi Pani konsultować się bezpośrednio z laryngologiem. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.