Opuchlizna drugiego palca u stopy
Witam, Mam dosc duzy problem z puchnacym drugim palcem u stopy glownie lewej, choc to samo zaczyna byc rowniez w tym samym palcu u drugiej stopy. Problem wystapil juz w zeszlym roku rowniez zima. Wowczas mialam konsultacje dematologiczna, rtg, morfologie, badanie anka oraz na krioglobuliny. Zadne badania nic nie wykazaly. Nie wiem do jakiego lekarza powinnam sie zglosic aby poznac przyczyne problemu

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Sugeruję kontakt z angiologiem, poniewaz powodem dolegliwości mogą być zaburzenia ukrwienia.