Opuchlizna i pieczenie twarzy po warunkach w pracy

Witam mój mąż pracuje na budowie i dostal wysypke podejrzewa ze jest uczulony na zywice poliesterylowa twarz mu spuchla i strasznie piecze i swedzi proszę o pomoc co mozna w takim przypadku zrobic. Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pani mąż powinien udać się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada go oraz zaleci właściwe leki. Do czasu wizyty sugeruję zażycie wapna.