Opuchlizna i sinienie stopy po wypadku

Witam. MAM 30 LAT I MIAŁEM WYPADEK W PRACY NOGA DO KOSTKI WPADŁA MI W SZCZELINE I WYRUCIŁEM SIE NA BOK A NOGA ZOSTAŁA WYGLADAŁO TO BARDZO NIE CIEKAWIE ALE DAŁEM RADY Z BÓLEM SIĘ PORUSZAC JUŻ 3 DZIŃ NOGA BARDZO SPUCHNIETA I POKAZAŁY SIE 2 PODŁURZNE SINE PREGI PONIZEJ KOSTKI WZDŁURZ STOPY I ZACZYNA MI SINIEC GORA STOPY OD NASADY PALCÓW W GÓRĘ CZY TO NORMALNE?

Lek. Katarzyna Szymczak

Po urazie takie objawy mogą występować, z opisu wynika że nie był Pan u lekarza, dlatego sugeruję udać się na kontrolę tego urazu.
Pozdrawiam