Ból stopy i zgrubienie

witam od kad zaczełam dzwigac córke boli mnie stopa na piecie i bok stopy zewnetrzna czesc ponizej palców tam tez jest lekko spuchniete i boli i w tym miejscu jest male zgrubienie jak chrzastka która jest miekka a przy nacisku stopy twardnieje i pojawia sie. W spoczynku nie widac tego i przy dotyku lekko sie ugina co to moze byc i co z tym bólem i obrzekiem kosci czy to moze byc grozne

Aleksander Ropielewski

Bez oceny stanu miejscowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacnzej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani dolegliwości bólowych jednak na pewno wymagają one kontaktu z ortopedą, a do tego czasu odciążenia stopy i stosowania maści przeciwzapalnych lub okładó chłodzących.

Lek. Tomasz Budlewski

Może być np. złamanie. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.