Zgrubienie na zewnętrznej stronie stopy

witam od kad nosze dziecko i nosiłam za ciasne buty kosc ostatniego palca wyglada jak haluks odstaje na bok i w tym miejscu na kosci małego palca jest taka jakby chrzastka ugina sie jest miekka ale przy nacisku stopy twardnieje i dopiero wtedy sie uwypukla co to moze byc to nie boli jest sprezyste i małe.bez ucisku nie widac tego i nie czuc.czy to przez niedopasowane buty i obciazenie ciezarem jestem drobna osoba i mam to od kad nosze dziecko.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i oceny stopy nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej opowiedzi i sugeruję kontakt z ortopedą. Najpewniej konieczne będzie wykonanie badań obrazowych.