Opuchlizna i zaczerwienienie nosa

Witam, mam problem z nosem. Pod wpływem temperatury obojętnie czy ujemnej czy dodatniej mój nos robi się czerwony i puchnie. Nie muszę nic robić wystarczy, że wyjdę na dwór lub napije się ciepłej herbaty. Niekiedy czerwienieje i puchnie gdy dotknę go. Co to za przypadłość? Czy da się ją całkowicie wyleczyć?

Idź do dobrego dermatologa, to przypadłość wrodzona Twojej skóry. Może coś poradzi i złagodzi ten stan. Trzeba po prostu czasami zmienić nawyki żywieniowe itd..