Opuchlizna kostki a podejrzenie niewydolności żylnej

dzien dobry od jakiegos czasu puchna mi kostki szczegulnie lewa noga! mam prace siedziaca po10 godzin dziennie napewno mam niewydolnosc zylna czy trzeba koniecznie isc do lekarza! czy mozna tym zapobiec inaczej mam44 lata prosze o porade!! dziekuje bardzo

Dzień dobry,

Jak najszybciej proszę zgłosić się do lekarza flebologa i wykonać badanie USG z Dopplerem. Nie powinna Pani bagatelizować tego problemu, ponieważ konsekwencje mogą być bardzo poważne.

Pozdrawiam serdecznie.