Otwierające się rany przy niewydolności żylnej

witam serdecznie,moje pytanie dotyczy niewydolnosci zylnej mojej mamy ma 68 lat lekka otylosc bierze duzo lekow minn. na rozrzedzenie krwi,nadcisnienie,podwyzszony cholesterol,otwierajace,ropiejace rany,uczucie rozpierania ,pieczenia w nogach,tepy bol,opuchlizna,zaczerwienienie,luszczenie sie skory.Jak mozna pomoc,by stan sie poprawil,a nie pogorszyl, dziekuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś wiecej powiedziec. proponuję udac się do lekarza rodzinnego. po badaniu bedzie mozna zdecydować o odpowiednim dalszym postępowaniu.