Opuchlizna kostki i bóle stopy

Dzień dobry ,od miesiąca czasu mam spuchnięta prawą kostkę. Bez urazu.bolała mnie kostka,stopa i nie mogłem chodzić .nie jest zaczerwieniona.,tylko strasznie boli.dzisiaj boli mnie sciegno achillesa. Robiłem rtg wszystko ok.usg lekarz powiedział ze mam zapalenie tkanki miekkiej kostki. Biorę antybiotyk piąty dzień i nic nie pomaga (dalacin 3×600) odczuwam tez ból w drugiej kostce.kwas moczowy w normie,ale ob wysokie 100 (dwa tygodnie temu )i miałem też 37,5 stan podgoraczkowy.pomocy proszę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza reumatologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.