Ból, opuchlizna i zaczerwienienie kostki po intensywnej jeździe na rowerze

Witam serdecznie Panie Doktorze, Mąż 4 dni pod rząd bardzo intensywnie jeździł na rowerze ok. 15-20 km dziennie. W piątym dniu, będąc w pracy nagle zaczęła go bardzo boleć kostka w lewej nodze-spuchła i zrobiła się czerwona.Co ważne-pod czas jazdy na rowerze nie doszło do urazu. Na drugi dzień lekarz ortopeda zlecił mężowi badania i założył szynę na 7 dni. Wyniki: Morfologia w normie, OB, CRP w normie, czynnik RF 10, kreatynina ok.1, kwas moczowy -6,6, d-dimery w normie, zdjęcie rtg w normie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować się zaleceniami lekarza badajacego. Bez badania ciężko coś więcej powiedzieć.