Opuchlizna pięt i problemy z chodzeniem

Witam, jestem mężczyzną 33 lata. Około 15 miesięcy temu po zwykłym dniu pracy zaczęła mnie boleć lewa pięta (bez urazu). Następnego dnia nie mogłem chodzić, prawa też spuchła stała się twarda, nie mogłem stać. Badania krwi i moczu w normie. Prześwietlenie też. Lekarze nie postawili mi żadnej diagnozy! Powoli ustąpiło ale dopiero po 2 miesiącach!!! Trzy tygodnie temu zaczęło mnie boleć kolano, prześwietlenie wyszło ok.WCZORAJ WIECZOREM ZNÓW SPUCHŁY MI OBIE PIĘTY!Mam problem z chodzeniem POMOCY!

Wymaga Pan badania ortopedycznego, istotne jest to gdzie jest obrzęk i gdzie dokładnie boli, przydatne byłoby również USG np. po to żeby stwierdzic zapalenie kaletki Achillesa, przyczepu rozcięgna podeszwowego czy przyczepu ścięgna Achillesa itd. Żeby Panu pomóc trzeba postawić prawidłową diagnozę