Opuchlizna po zabiegu zespołu cieśni nadgarstka

witam. 3 listopada2014 roku miałam zabieg zespołu cieśni nagarstka w prawej rece.Reka jest napuchnieta czy to normalne?

Szanowna Pani, w okresie okołooperacyjnym może utrzymywac się obrzęk okolicy operowanej. Jeżeli nie wiąże się z innymi patologicznymi obajwami ( cierpnięcia, zabuzrenia czucia, zabrzenia ukrwienia itp.) można zaczekać do planowej wizyty ortopedycznej. W przeciwnym wuypadku sugerowałbym kontakt z chirurgiem, który Panią operował lub ze specjlaistą z zakresu chirurgii urazowej i ortopedii. Pozdrawiam