Opuchlizna prawej stopy i bóle środkowej części przy chodzeniu

Spuchnięta prawa stopa. Mam 23 lata, od kilku dni na prawej stopie utrzymuje się opuchlizna, widoczna już po wstaniu z łózka. Wczoraj wieczorem doszedł do tego ból środkowej części stopy przy chodzeniu.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.