Ból w środkowej części stopy u sportowca

Witam .mam 21 lat i jestem sportowcem. Wczoraj biegalem po betonie i po trawie a ogólnie cwicze prawie codziennie .podczas i po treningu nie czulem żadnego bolu dopiero rano czułem bol srodstopiu w środkowej części .ból sie utrzymuje.czuje go przy poruszaniu stopa w lewo badz stawaniu na palce ,Jednak nie jest silny.co to może byc ? bardzo potrzebuje zdrowej stopy za 10 dni .proszę o odpowiedź.

Witam,
na wszelki wypadek proszę zrobić rtg stopy, aby wykluczyć złamanie/pęknięcie. Możliwe też że, nadwyrężył Pan rozścięgno podeszwowe. Mogło też dojść do zablokowania kości sześciennej, która wraz z kośćmi klinowatymi tworzy łuk dający wysklepienie poprzeczne stopie.

Pozdrawiam

Witam, z podawanych objawów mogę przypuszczać, że nabawił się pan kontuzji rozcięgna podeszwowego. Zalecam odpocząć kilka dni i rozciągać mięśnie. Jeśli ból będzie się utrzymywał, proszę zrobić rtg w celu wykluczenia złamania, pęknięcia.
Pozdrawiam