Opuchlizna stopy i dłoni w 25 tygodniu ciąży
Dzien dobry! Jestem w 25 tc. Ostatnio bardzo puchnie mi lewa stopa i dłonie- są tak nabrzmiałe że czuje silny dyskomfort nacigajacej sie skory ( butów nie moge juz ubrać żadnych). Płynów pije ok 1l do 1,5 dziennie. Wizytę mam dopiero za 3 tygodnie. Proszę o poradę czy to normalne i jak ewentualnie moge temu zapobiegać.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane obrzęki zdecydowanie nie są naturalne na takim etapie ciąży. Zdecydowanie proszę zatem szybciej skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciążę.