Opuchlizna ust, z których sączy się osocze

Witam! Bardzo prosze o pomoc. Od jakiegos czasu mam spuchniete, zaczerwienione usta z ktorych saczy sie osocz (wyglada jak woda). Usta pieka i musze je nawilzac, skora jest sucha, sa obolale, pulsuja. Pierwsze objawy rozpoczely sie 3 tygodnie temu, odtsawilam kosmetyki i smarowalam usta tylko wazelina, tydzien czasu bylo lepiej a dzisiaj objawy powrocily. Bardzo prosze o mozliwa diagnoze i wskazowki dotyczace leczenia. Dziekuje zgory i pozdrawiam. Irena.

Lek. Tomasz Budlewski

byc może to uczulenie, prosze koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiedine dalsze postepwoanie.