Czerwone plamy w obrębie twarzy u 33-letniej osoby

Witam serdecznie mam33 lata od jakiegos miesiaca mam problem ze skora twarzy,ma czerwone plamy i sa bardzo w aptece dostalam masc Clotrimazol i nic nie pomoglo potem masc Linola fett jak posmarowalam to po chwili mialam strasznie czewona buzie bardzo prosze o porade i pomoc narazie nie moge isc do dermatologa bo jestem za granica

W oparciu o sam opis zmian bardzo ciezko postawic diagnoze. Obawiam sie, ze nie obejdzie sie bez konsultacji lekarskiej. Pytania nasuwaja sie takze, czy zmiany swedza?