Suche plamy w obrębie ud u 29-letniej osoby

suche plamy na wewnetrznej stronie ud,nie swedza nie pieką ,tylko wygladaja nieestetycznie,jestem otyla mysle , ze moga one byc od tarcia udami o siebie,jak je zwalczyc?

Lek. Katarzyna Szymczak

proszę stosować balsamy nawilżające, ewentualnie maść że sterydem, wyłączyć dietę, a w razie braku poprawy proszę skontaktować się z lekarzem. Pozdrawiam

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę i dobierze odpowiednie zabiegi.