Opuchlizna, zaczerwienienie i ból przy dotyku pod prawym okiem

Witam, zmagam się z takim problem opuchlizna, zaczerwienie i ból przy dotyku pod prawym okiem. Dwa dni temu zaczęło się od delikatnego swędzenia, potem pojawiła się opuchlizna i zaczerwienie, świąd dalej się utrzymywał. Po zażyciu dwóch tabletek Loratanu swędzenie przeszło. Jednak nadal utrzymuje się powiększająca się ciągle opuchlizna i zaczerwienie. Jak sobie z tym poradzić? Proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym skonsultować się z lekarzem rodzinnym ewentualnie z okulistą. Konieczne jest badanie lekarskie, bez obejrzenia zmiany nie da się niestety nis więcej powiedzieć.
Pozdrawiam