Opuchnięcia nóg po upadku na piszczel

Witam. Upadłam prawą piszczelą na kant wystający z ziemi.Rana spora,bolesna,ale rozeszło sie po kosciach,przy czym noga spuchła i opuchlina i siniak zeszły do wewn kostki stopy.Zaczeło powoli schodzic,6 dni pozniej,zaczęły boleć mnie obie stopy,za kolejne 4 dni,spuchły stopy,przy czym na lewej stopie pojawiły sie rumienie,które byly twarde.Za kilka dni pojawiły sie na prawej nodze,a nogi spuchły jak banie.Crp wynosilo 80,3mg.Lek.rodz.dal antyb i unal,ze to stawy.nie jest lepiej,co robic?pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest ponowna wizyta u lekarza. Być może konieczne okaże się rozszerzenie diagnostyki mające na celu ustalenie przyczyny dolegliwości.