Opuchnięta kostka po wypadku w kuchni

przez 3 tyg. mam opuchniętą kostkę, boli podczas chodzenia oraz dotykania górnej części kostki aż do łydki. Po schodach mogę zejść z trudem. Spadła mi duża metalowa pokrywa ze stołu.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niezbędne jest wykonanie zdjęcia RTG stawu skokowego i badanie kliniczne przez lekarza ortopedę - pozwoli to ocenić skalę urazu i zdiagnozować bezpośrednią przyczynę dolegliwości.