Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Osad moczu i bakterie

Witam, odebrałam dzisiaj wyniki męża (42 lata) i zmartwił mnie osad moczu met. cytometrii przepływowej. Wynik bakterii wynosi 314.30. Co Pan Doktor radzi. Pozdrawiam, A.K
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

W przypadku, gdy u pacjenta pojawiają się objawy takie jak: pieczenie podczas mikcji, zaczerwienienie ujścia cewki moczowej lub uczucie niepełnego oddania moczu, proszę udać się do lekarza POZ. Wynik z dużą ilością bakterii, osadem i objawami klinicznymi wskazuje na zakażenie układu moczowego.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, chirurg i flebolog. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy