Prośba o interpretację wyniku badania osadu moczu metodą cytometrii przepływowej
prosze o interpretacje wynikow. zostalo u mnie wykonane badanie osadu moczu met. cytometrii przepływowej, oto wyniki: erytrocyty 17.10; leukocyty 16.90; nablonki plaskie 29.40; nablonki okragle 4.40; wałeczki 0.71; kryształy 0.50; plemniki 0.00; komórki drożdży 0.00; pasma śluzu 0.43; bakterie 2 524.00; wałeczki patologiczne 0.43; nie ukrywam że niepokoi mnie tak liczna ilość bakterii i chciałabym wiedzieć co jest nie tak i co robic. dodatkowo jestem w 35/36 tc.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Taki wynik wskazuje na zakażenie układu moczowego. Sugeruję wizytę u swojego ginekologa.
Pozdrawiam.