Osłabienie i nieprawidłowy wynik WBC

Witam,mam 24 lata,ostatnio bywam osłabiony,zestresowany wykonałem podstawowe badania(krew, mocz,glukoza,cholesterol) wszystkie wyniki w normie prócz poziomu WBC wynoszącym 10,3 oraz neutrofili, wynoszącym 7,0 przy normie 1,8- 6,0.Neutrofile procentowo w normie, tj. 68,7%.Czy to może być coś poważnego? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Same odchylenia w wyniku morfologii krwii nie są charakterystyczne aby umożłiwić postawienie diagnozy. Nie budzą również one znacznego niepokoju, jednak ich pełna interpretacja zależna jest od oceny stanu klinicznego w badaniu.