Ostatnią miesiączkę miałam 7 grudnia. W którym tygodniu ciąży jestem?

Witam,
ostatnią miesiączkę miałam 7 grudnia 2010 r., a cykl trwał 35 dni. W styczniu miesiączki nie dostałam, robiłam test i wyszedł pozytywny, choć bardzo słaba jedna kreska, więc chciałabym się dowiedzieć, w którym tygodniu ciąży jestem?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Na dzień 12.01.11 według ostatniej miesiączki jest Pani w 4 tygodniu ciąży plus 5 dni. Ponieważ ma Pani miesiączki nieregularne, to ciąża może być mniejsza o 7 dni. Najdokładniejszy pomiar wieku ciąży będzie możliwy w badaniu USG, pomiędzy 11 a 13 tygodniem ciąży. Wtedy zakres błędu pomiaru wynosi plus minus 3 dni.
Z poważaniem