Który dzień zapłodnienia jest bardziej prawdopodobny?

Witam!
Miesiączki mam średnio co 28-32 dni. Ostatnio była po 31 dniach, a przedostatnio równo po 28. Teraz ostatnia miesiączka była 31 grudnia 2010 i kolejnej spodziewałam się +/- 28 stycznia, ale już jest pewne, że jestem w ciąży w 6 tygodniu.
Pełny stosunek był 13 stycznia a kolejny 16 stycznia. Pierwszy test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki, czyli 28 stycznia i była już widoczna druga kreska ciążowa, była bladziutka, ale widoczna. W związku z tym mam pytanie, który dzień jest bardziej prawdopodobny jako zapłodnienie, 13 czy 16 stycznia biorąc pod uwagę żywotność plemników, szybkie wskazanie testu ciążowego itd.?
Bardzo proszę o odpowiedź, jest to dla mnie bardzo ważne, bo jest to dla mnie najbardziej koszmarny okres, a miało być tak pięknie.
I jeszcze jedno pytanko: czy USG będzie w stanie bliżej określić po wielkości zarodka, który to dzień współżycia miał większe szanse?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Niestety, przy tak małej przerwie pomiędzy współżyciami nie da się jednoznacznie wskazać, podczas którego z nich doszło do zapłodnienia. Nawet USG referencyjne pomiędzy 11 a 13 tygodniem ciąży - najbardziej dokładne nie rozwiąże problemu.
Z poważaniem