Ostra biegunka, gorączka i krew w kale

Witam, mam 18 lat od 3 dni miałem ostrą biegunkę ,gorączkę 38,6 i bule brzucha, dzisiaj rano po ustaniu gorączki . Wcześniej próbowałem Nifuroksazyd lecz nie pomagał wiec lekarz przepisał Taninal i pomogło zredukował biegunkę i było ok dzisiaj rano w kale pojawiło się dosyć dużo krwi i tak jest do teraz. Co robić ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proszę zgłosić się na ponowną konsultację do lekarza prowadzącego.