Ostry ból dołu brzucha i upławy pół roku po usunięciu torbieli jajnika

Witam. Mam 23 lata. Byłam pół roku temu operowana na torbiel jajnika.Została usunięta torbiel.Od 3 dni mam ostry ból u dołu brzucha i z prawej strony do tego duże upławy,Bol sie zwieksza przy chodzeniu przy kucaniu czy gdy chce sie pochylic. Siedzac bol schodzi nawet nizej do pachwin, nie czulam nigdy takiego bolu.Misiaczke miałam 27 października. Pozdrawiam Kasia.

Aleksander Ropielewski

Proszę się udać do ginekologa, który będzie miał możliwość Panią zbadać i ocenić przyczynę dolegliwości. Niestety nie mam takiej możliwości i nie mogę Pani dać satysfakcjonującej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski