Ostry ból podbrzusza a początki grypy

Dobry wieczór, moj problem z którym nie wiem co mam zrobic, ostry ból godziny podbrzuszu nagły atak bólu straszny ledwo wytrzymałam miałam dzownic po karetke ale przestało robiłam dzis badania krwi są podwyższone, ale pielegniarki stwierdzaja ze atakuje mnie grypa, zero nalotu krwi, czy to mogłbyć torbiel ?

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie badania krwi? Jaki nalot krwi? Pisze Pani bardzo niedokładnie, trudno zrozumieć pytanie... Proszę udać się do lekarza, niezbędne bezpośrednie badanie, po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.