Padaczka a nudności i wymioty

Dziękuje bardzo za odpowiedz.Badania krwi były robione wszystko jest dobrze-TSH też i pani doktor powiedziała że nie mam tarczycy.Zapomniałam wcześniej napisać że jestem leczona od padaczki.Od ok 6lat przyjmuje Lamotriks 50mg w dawce 1tabletka rano i wieczorem-czy może mieć to jakiś wpływ. A dodatkowo co jakis czas powraca silny ból głowy i do tego nudności i wymioty-to trwa już ok.3tyg. ale żadnych badań nikt mi nie chce zlecić.Gdzie mam szukać pomocy?

Aleksander Ropielewski

Nie mogę tego jednoznacznie stwierdzić bez przeprowadzenia badania, ale sugeruję kontakt z neurologiem, ponieważ mogą to być objawy migreny. Widzę, że Pani pytanie nawiązuje do poprzednio zadanego, do którego nie mam wglądu i nie mogę się wypowiedzieć dokładniej.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski